گرافیگمقالات طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو + تعرفه 1400

در این پست چه می خوانید؟

طراحی لوگو برای هر کسب و کار اهمیت بسیار زیادی دارد. ما عموما خیلی از کسب و کارها را با لوگوی آن ها می شناسیم. در این مقاله میخواهیم به قیمت طراحی لوگو” بپردازیم و و به شما یک دید در خصوص تعرفه طراحی لوگو بدهیم. در این مقاله شما می‌توانید قیمت طراحی لوگو را ببینید و در صورت تمایل با ما جهت طراحی یک لوگو حرفه ای در ارتباط باشید.

مشاهده 250 نمونه کار طراحی لوگو رایان طرح + آفر ویژه فقط از دکمه زیر  مشاهده نمونه کارهای طراحی لوگو

طراحی ست اداری شامل (‌ طراحی لوگو + طراحی سربرگ در دو سایز + طراحی مهر شرکت یا سازمان + طراحی پاکت + طراحی کارت ویزیت )‌ طراحی خواهد شد. برای استعلام قیمت و سفارش با تخفیف ویژه تابستانه، با شماره 02191307049 تماس بگیرید و کد تخفیف 2021 را به کارشناس و مشاوره خود بصورت تلفنی اعلام کنید تا ست اداری شما با مناسب ترین هزینه انجام شود.

نوع طراحی لوگو تعداد اتود اولیه ویرایش هزینه مدت زمان تحویل
طراحی لوگو شرکت+ ست اداری 8 اتود 5 دفعه 1,499,000 تومان 7 روزه
طراحی لوگو شرکت 4 اتود 4 دفعه 890,000 تومان 5 روزه
طراحی لوگو پیج اینستاگرام 3 اتود 3 دفعه 570,000 تومان 6 روزه
طراحی لوگو کانال تلگرام 3 اتود 3دفعه 499,000 تومان 6 روزه
بازسازی -بازطراحی-ریدیزاین 1 اتود 3 دفعه استعلام واتس آپ استعلام بگیرید

 

مشاهده نمونه کارهای لوگو

 

هنگام پرداخت هزینه‌ طراحی لوگو چه انتظاری باید داشته باشید؟

لوگو بخش مهمی از هویت هر نام تجاری است و اغلب اولین چیزی است که یک مشتری می‌بیند و استفاده از لوگویی که برجسته‌تر از رقبای آن برند است، بسیار مهم است. یک طراح حرفه‌ای لوگو زمان می‌گذارد تا دیدگاه، سلیقه‌ی مؤسس و ویژگی‌هایی را که لوگو باید به موفقیت کسب و کار اضافه کند، بفهمد. طراح لوگو حرفه‌ای در مورد سایر قطعات طراحی مشابه این برند تحقیق می‌کند و آن را با کارآفرین در میان می‌گذارد تا مطمئن شود وجه فکری مشترکی در رابطه با طراحی لوگو دارند. انتظاری که مشتری از طراح لوگو دارد این است که طراح در حین کار مجموعه‌ای از طرح‌ها با تصاویر، بافت، رنگ‌ها و تایپوگرافی‌های متفاوت را به مشتری ارائه کند و در صورت امکان انتخاب طرح نهایی با کمک یکدیگر انجام گیرد.

استخدام یک طراح لوگو یا شرکت طراحی حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنید که طراحی لوگوی شما متمایز بوده و پیام برند شما را منتقل می‌کند.

مانند هر سرویسی انواع مختلفی از قیمت‌ها و بسته‌های طراحی لوگو وجود دارد و مهم این است که بدانید در ازای پول خود، چه چیزی دریافت می‌کنید. لوگویی که مشتری انتظار دارد در هنگام پرداخت هزینه دریافت کند، لوگوی طراحی‌شده‌ی تخصصی برای برند است که هویت آن برند را نشان می‌دهد و به‌صورت کاملاً حرفه‌ای طراحی‌شده تا پاسخگوی نیاز مشتری باشد و می‌تواند منجر به تجارت بیشتر شود و هم‌چنین منحصربه‌فرد باشد و از برندهای مشابه دیگر کپی نشده باشد.

طرح نهایی که به شما هنگام دریافت هزینه ارائه می‌شود، باید شامل فرمت‌هایی باشد که می‌توانید برای استفاده‌های بعدی، آن را بایگانی کنید و به‌طورمعمول باید انتظار داشته باشید که نسخه‌های دوبعدی لوگوی شما برای استفاده در وب‌سایت و چاپ،آماده باشد. علاوه بر این، تصاویر منبع اصلی طراحی لوگو نیز باید در قالب Adobe Illustrator یا Photoshop، ارائه شوند.

چگونه باید با طراح در مورد قیمت طراحی لوگو صحبت کنید؟

لوگوی سازمان شما این پتانسیل را دارد که کسب و کار شما را رونق ببخشد و یا آن را خراب کند. شما باید فرایند طراحی لوگو را جدی بگیرید، حتی اگر توانایی کار با بهترین طراحان را ندارید. قبل از اینکه به دنبال طراح لوگو بگردید و از قیمت آن سؤال کنید، به ارزش‌افزوده‌ای که این لوگو برای برند شما به ارمغان می‌آورد، فکر کنید و به دنبال طراحانی باشید که نمونه کارهای مشابه برندتان را به شما ارائه کنند و در مورد مشکلاتی که لوگو آنها را حل می‌کند، با شما صحبت کنند.

هرچه ارزش لوگو و سیستم هویت جدید برای برند و کسب و کار شما بیشتر باشد، می‌توانید انتظار پرداخت هزینه‌ی بیشتری برای طراحی داشته باشید. لوگوهای خوب طراحی‌شده، فروش و ثبت‌نام را افزایش می‌دهند. لوگوهای حرفه‌ای طراحی‌شده باعث ایجاد اعتمادبه‌نفس در کسب و کار می‌شوند.همچنین یک لوگوی خوب طراحی‌شده، سیگنالی است که مشتری در انتخاب برند موردنظر برای خرید و یا سرمایه‌گذاری به دنبال آن است.

هزینه و قیمت طراحی لوگو برای برندها و کسب و کارهای مختلف سؤالی است که جواب مشخصی برای آن وجود ندارد، چرا که هزینه‌ی طراحی بسته به نوع برند،درخواست مشتری، تخصص طراح و … متفاوت است. بنابراین نمی‌توان یک قیمت خاص را برای طراحی لوگو تعیین کرد. علاوه بر این، همه طراحان گرافیک از روش‌های مختلفی برای تعیین هزینه‌ی طراحی لوگو استفاده می‌کنند.

اگر هزینه‌ی طراحی لوگو برای شما مهم است و مبلغ خاصی را برای آن در نظر گرفته‌اید بهتر است قبل از شروع کار آن را با طراح در میان بگذارید تا نسبت به بودجه‌ی شما، طراحی را برایتان انجام دهند و از او بخواهید طرح‌های مینیمال ولی کاربردی و متناسب با برندتان را برای شما انجام دهند که در هنگام دریافت کار با قیمت بالای آن، مواجه نشوید.

 

سایر خدمات گرافیگی ما : ( روی نوع خدمات کلیک کنید )

 

 

برای سفارش طراحی لوگو با شماره 02191307049 تماس بگیرید. منتظرصدای گرم شما هستیم.

قیمت طراحی لوگو تایپ

لوگو تایپ یک آرم نوشتاریه که با استفاده از فونت های خیلی متفاوت دستی یا فونت های کامپیوتری طراحی می شود. لوگو تایپ شما هرچقدر ساده تر و خوانا تر باشد، راحتر در ذهن جای میگیرید. طراحی لوگو تایپ شما باید به گونه ای باشد که خوانایی جذاب و به یادماندنی داشته باشد. فراموش نکنید لوگو شما باید در عین سادگی، خاص نیز باشد. طراحی یک لوگو به این شکل اصلا کار ساده ای نیست. قیمت طراحی لوگو تایپ بر همین اساس تعیین می شود و معمولا از سایر انواع لوگو ارزان می باشد.

قیمت طراحی لوگو تصویری

لوگوی تصویری اغلب برای کسب و کارهایی که خدمات و یا تجارتی روشن دارند به کار می رود. این لوگو یک تصویر به عنوان سمبلی از کسب و کار می باشد و عموما از تصاویر واقعی و یا انتزاعی در آن استفاده می شود. هزینه طراحی لوگو تصویری از لوگوتایپ گرانتر است.

 طراحی لوگو ترکیبی

لوگوی ترکیبی لوگویی است که از لوگوی تصویر و لوگوی تایپی در طراحی آن استفاده می شود. قیمت طراحی لوگو ترکیبی، از لوگوی تصویری و لوگوی تایپ بیشتر است. در این طراحی لوگو شما نباید بیش از حد شلوغ باشد و کیفیت هر دو مورد بالا باید در آن رعایت شده باشد.

عوامل موثر بر هزینه طراحی لوگو

لوگو یکی از مباحث مهمی است که باید از ابتدای کسب و کار تا رشد کسب و کار به آن فکر کنند. لوگو اعتبار کسب و کار شماست و هزینه برای طراحی یک لوگو حرفه ای واقعا کار اشتباهی نیست. قیمت طراحی لوگو می تواند از رایگان تا قیمت های میلیونی باشد. فاکتور‌های تاثیر گذار در قیمت طراحی لوگوهای مختلف به شرح زیر هستند.

 1. نوع طرح لوگو
 2. زمان صرف شده برای لوگو
 3. دفعات ویرایش
 4. بودجه کارفرما
 5. طراحی های اولیه
 6. نوع طرح لوگو

با توجه به نوع طرح لوگو که در همین مقاله نیز اشاره کردیم میتواند قیمت آن متفاوت باشد.

 • زمان صرف شده برای طراحی لوگو

پیدا کردن یک ایده، پیدا کردن یک طرح خاص که پرستيژ بالایی برای کسب و کار شما داشته باشد و همه نکات مهم در طراحی لوگو در آن رعایت شده باشد قطعا زمان بسیار زیادی از طراح خواهد گرفت.

 • دفعات ویرایش

دفعات ویرایش یک لوگو هر چقدر بیشتر باشد، قطعا تاثیر بسیار زیادی روی قیمت خواهد داشت.

 • بودجه‌ی کارفرما

  بودجه کارفرما نیز تاثیر بسیار زیادی در فاکتور های قیمت طراحی لوگو خواهد داشت. برای مثال یک کارفرما بودجه بین 900 تا 3 میلیون را برای طراحی لوگو خود در نظر میگیرید و کارفرمای دیگری با توجه به کسب و کار که دارد غالبا تا 20 میلیون نیز بودجه برای طراحی لوگو در نظر بگیرد. پیشنهاد می کنیم که بودجه مناسبی را برای طراحی لوگو خود در نظر بگیرید و با یک طراح حرفه ای کار کنید.

 • طرح های اولیه

هر چقدر طرح های اولیه بیشتر باشد و به زبان خیلی ساده اتود ها و طرح های بیشتری برای شما زده شود، روی لوگو شما تاثیر گذار خواهد شد.

شما با توجه به بودجه و نوع کسب و کاری که دارید و نیز سلیقه خودتان، میتوانید بدنبال طراحی باشید که این کار را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام دهد و بتوانید برند خود را در میان مشتریان و رقیب های خود بهترین شکل ممکن معرفی کنید.

گرافیست طراحی لوگو  در حال حاضر در واتس آپ آنلاین است و شما می توانید برای طراحی لوگو خود به این طراح پیام دهید. [uwac_agent id=”gra_2″]

سفارش طراحی لوگو با قیمت ارزان

قطعا اگر شما با یک گرافیست معروف و متخصص کار کنید، قطعا هزینه طراحی لوگو شما بالا خواهد رفت. به طور کلی نرخ طراحی لوگو بیشتر از سوی گرافیست تعیین می شود؛ ولی معمولا از یک مقدار مشخصی پایین تر نخواهد بود. ویدیو های زیر را بببنید و دقت کنید که تیم ما کلی زمان برای طراحی صرف می کنند.

انواع لوگو

نرخ طراحی لوگو لتر مارک یا مونوگرام:

شاید در بین لوگوها، لوگوهای مونوگرام را دیده باشید. این نوع از لوگوها بر اساس حرف اول کسب و کار شما طراحی شده اند. قیمت طراحی لوگو لترمارک تقریبا برابر با لوگوتایپ است و قالبا ارزانتر از سایر طراحی های لوگو است.

قیمت طراحی لوگو انجمن طراحان

انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران طبق برنامه سالانه خود، تعرفه سال 1400 خدمات حرفه‌ای طراحان گرافیک ایران را بروزرسانی و منتشر کرد. ایـن تعرفـه در جهـت پشـتیبانی از حقوق صنفـی طراحان گرافیـک و تعریف حـدود وظایـف و خدمـات طراحـی گرافیـک بـرای سـفارش‌دهندگان و مراجـع ذینفـع تدویـن شـده اسـت و قیمت رایان طرح بسیار بسیار مناسب تر از تعرفه انجمن طراحان گرافیک شما میتوانید تعرفه انجمن صنفی طراحان گرافیک 1400 را دانلود کنید.

دانلود تعرفه انجمن طراحان گرافیگ

تعرفه طراحی لوگو در سال 1400

با توجه به شرایط فعلی در جامعه تعرفه طراحی لوگو توسط رایان طرح بسیار پایین تر از تعرفه انجمن طراحان گرافیگ است.  میتوانید قیمت طراحی لوگو در سال 1400 را مشاهده کنید و لوگو خود را سفارش بدهید.

قیمت طراحی لوگو حرفه ای چگونه تعیین می شود؟

لوگو اعتبار برند شما است. هزینه برای لوگو در واقع هزینه نیست، سرمایه گذاری برای کسب و کار شما است. شما با داشتن یک لوگو منحصر به فرد می توانید خودتان را متمایز تر از سایر رقبا در جوامع کسب وکار معرفی کنید. همچنین یک لوگو حرفه ای شعار و پیام کسب و کار شما را به گوش مشتریان و همکارانتان می رساند.

هزینه طراحی لوگو ساده چگونه تعیین می شود؟

نوع کسب و کار شما قیمت طراحی لوگو پرداخت شده را تعیین می کند. قیمت طراحی لوگو را بودجه شما تعیین می کند. طراحی لوگو یک مسئله بسیار مهم برای برند و کسب و کار شما است. اگر کسب و کار شما بزرگ است و با بودجه بسیار بالایی فعالیت می کند، حتما از یک طراحی لوگو حرفه ای و خاص استفاده کنید. زیرا اعتبار برند و کسب و کار شما را تا حد زیادی لوگو تعیین می کند. هزینه طراحی لوگو شما اگر زیاد باشد، برای شما ارزش خواهد داشت.

 قیمت طراحی لوگو چگونه تعیین می شود؟

قیمت و تعرفه لوگو با توجه به سه معیار خیلی مهم تعیین می شود: 1- اختصاصی بودن لوگو 2- نمونه کارهای قوی و زیاد طراح گرافیگ 3- برند بودن شرکت طراحی لوگو. همانطور که میدانید نمیتوان قیمت یک ماشین پراید با خودروهای گرانقیمت مقایسه کرد. به همین خاطر، نمیتوان ارزش یک لوگوی کپی شده و لوگوی ساده را با یک لوگوی اختصاصی و دارای پرستیژ مقایسه نمود.

شرکت یا افرادی هستند که طراحی لوگو را قیمت زیر 500 هزارتومان انجام می دهند؟به چه علت است؟

در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که هر ارزانی بی حکمت نیست. شخصی که طراحی لوگو ارزان انجام می دهد چند علت دارد:

1- مورد اول تازه وارد حوزه طراحی لوگو شده و طراحی لوگو را بصورت اصولی و با علم برندینگ انجام نمی دهند و شما بعدا از لحاظ استفاده لوگو یا از لحاظ کپی بودن لوگو و یا حتی ثبت لوگو در سامانه ثبت و کپی رایت به مشکلات فراوانی برخورد خواهید کرد.

2- شرکت یا طراحانی که طراحی لوگو بصورت ارزان انجام می دهند، تازه کار بوده و برای اینکه بتوانند نمونه کارهای خود را افزایش دهند قیمت خود را پایین آورده و در نتیجه حجم زیادی از سفارش ها را دریافت کرده و تمام کارهای را با کیفیت پایین تحویل مشتریان می دهند.

طراحی لوگو خود را به فریلنسر ها یا شرکت های طراحی لوگو بدهیم؟ کدام یک ؟

فریلنسر ها در واقع افرادی هستند که در شبکه های اجتماعی لوگو طراحی می کنند و بارها مشتریانی داشته ایم که سفارش خود را به این افراد فریلنسر داده اند و به مشکلاتی از قبیل( کپی بودن لوگو، عدم قابلیت ثبت لوگو، عدم پاسخگویی و حتی بلاک کردن )‌ برخورد کرده اند. ( البته همه فریلنسر ها اینگونه نبوده و شما باید با دقت  یک فریلنسر را برای طراحی لوگو خود انتخاب کنید و معیار های زیادی را باید در نظر بگیرید )

اگر کار خود را به شرکت طراحی مانند شرکت طراحی لوگو رایان طرح بدهید، این شرکت ها معتبر بوده و دارای اینماد ومجوز ارشاد و سایر مجوز های لازمه بوده و طراح و گرافیست هایی را استخدام خواهند کرد که بسیار حرفه ای و متخصص بوده و کار طراحی لوگو شما را با بهترین کیفیت انجام می دهند. پس نگران نباشید و پیشنهاد ما این است که کار خود را به شرکت طراحی لوگو بدهید.

برای سفارش و مشاوره برای طراحی لوگو در ساعات اداری با شرکت رایان طرح با شماره 02191307049 تماس بگیرید. مشاورین و متخصصین پاسخگوی شما هستند.

آیا هر لوگوی گران قیمتی با کیفیت و خاص است؟

قطعا پاسخ به این سوال نه می باشد. برای اینکه طراحی لوگو حرفه ای انجام شود باید به سه فاکتور 1- اختصاصی بودن لوگو 2- نمونه کارهای قوی و زیاد طراح گرافیگ 3- برند بودن سایت طراحی لوگو توجه کنید.

رایان طرح چگونه قیمت طراحی لوگو را تعیین می‌کند؟

رایان طرح با توجه به در نظر گرفتن شرایط فعلی جامع سعی نموده تعرفه طراحی لوگو خود را به نحوه ای قیمت گذاری کند که کسب و کار های بیشتری بتوانند از طراحی یک لوگو شیک و اختصاصی بهره مند شود. همچنین شما میتوانید با سفارش طراحی لوگو از یک تخفیف 10 درصدی روی تمام خدمات گرافیگی رایان طرح بهره مند شوید.

گرافیست طراحی لوگو  در حال حاضر در واتس آپ آنلاین است و شما می توانید برای طراحی لوگو خود به این طراح پیام دهید. [uwac_agent id=”gra_2″]

اگر شما یک لوگو قدیمی دارید و میخواهید ان را بازسازی کنید (‌ری دیزاین ) همین الان مقاله فوق را مطالعه کنید. >> بازسازی لوگو[تغییر و نوسازی لوگو قدیمی]

 

چگونه سفارش لوگوی خود را ثبت کنم؟

برای سفارش لوگو خود، می توانید با شماره واتساپ 09229026345 در ارتباط باشید یا برای مشاوره رایگان قبل از طراحی لوگو با شماره 02191307049 تماس بگیرید.

امید کریمی

من امید کریمی هستم که بیش از 8 سال است وارد دنیای بازاریابی آنلاین شده ام .. مدیریت تیم رایان طرح طرح رو بر عهده دارم ... یه سبک زندگی متفاوت دارم ...

15 دیدگاه

 1. لیست قیمت لوگو-قیمت طراحی لوگو حرفه ای-قیمت بازسازی لوگو-قیمت طراحی لوگو ارزان
  قیمت طراحی لوگو ساده-قیمت طراحی لوگو در اصفهان-تعرفه طراحی لوگو 98-لوگوشیک

 2. قیمت لوگو های شما چقدر به صرفه است و شرکت های دیگر از شما خیلی بیشتر هزینه دریافت می کنند.
  شما نیروی فریلسنز دارید؟

  1. سلام وقت بخیر:
   بله ما نیروی ثابت داریم .
   با توجه اوضاع شرایط کسب و کار ما هوای کسب و کار های اینترنتی یا فیزیکی رو داریم . و سعی کرده ایم تعرفه طراحی لوگو در سال 1400 را کاهش بدهیم . قیمت طراحی لوگو خیلی مناسب را در نظر بگیریم.

 3. سلام من یک آرایشگاه زنانه دارم و میخوام که یه لوگو حرفه ای برای مغازه ام طراحی کنم و اون رو توی پیج اینستاگرام هم استفاده کنم. متاسفانه خیلی از طراح ها پرزنت خوبی انجام نمیدن و باید به مشتریشون توضیح بدن و درک مناسبی از لوگو بهشون بدن ولی نمونه کارهای سایت شما رو دیدم مشتاق شدم تا یه لوگو برای آرایشگاهم سفارش بدم که البته قیمت طراحی لوگو رو که دیدم برای ۴ اتود ۴۸۰ هزار تومان هست که میخواستم سفارش بدم. چطور باید سفارشم رو ثبت کنم؟

  1. سلام و درود ممنون از شما بابت انتخاب تون
   به شما قول میدهیم ک تا اخر طراحی لوگو خوب در کنار شما باشیم.
   بله قیمت طراحی لوگو برای 4 اتود 690ت هست برای ثبت سفارش طراحی لوگو خود میتوانید به شماره واتساپ 09229026345 پیام بدهید.

 4. سلام و درود بر تیم پر قدرت طراحی لوگو رایان طرح
  قیمت طراحی لوگو در کاندا چقدر است؟

  1. سلام خانم بو اذار
   قیمت طراحی لوگو در کشور کاندا رو قیمت ما ندرایم.
   ولی اگر در کاندا هستید و نیاز به طراحی لوگو برای کسب و کار خود احتیاج دارید . می توانید سفارش خود را به شماره 09229026345 در واتساپ ارسال کنید.
   موفق باشید

 5. اوقات خوش- مرسی واقعا بهترین قیمت طراحی لوگو فارسی رو در این سایت توانستم پیدا کنم. پیشنهاد بنده به کلیه مخاطبینی ک این مقاله را مطالعه می کنند این سایت رایان طرح است

 6. من خیلی ساله رایان طرح رو دنبال می نمایم. در کنار قیمت های مناسب فی طراحی لوگو مناسب نیز دارند . و با توجه به بررسی های که صورت گرفته است. ارزان ترین نرخ ها را در بین رقبای خود دارد.

 7. بهترین شرکت طراحی لوگو و بهترین قیمت طراحی لوگو و قیمت طراحی لوگو ارزان واقعا شرکت رایان طرح هست

 8. سلام تشگر از مقاله خیلی خوبتون
  رایان طرح سفارش طراحی لوگو داد شرکت ما
  عالی کارشون
  پسشنهو ب شما برای طراحی لوگو قیمت طراحی ارم و نشان خوبی دارن

 9. سلام روز عالی متعالی برای سفارش طراحی لوگو و قیمت دقیق طراحی لوگو باید از چه طریق با شما در ارتباط باشیم؟

  1. سلام وقت بخیر: خانم قندی عزیز برای ثبت سفارش طراحی لوگو با قیمت مناسب باید از طریق واتساپ همکاران در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

تماس با ما

تماس با ما


  https://rayantarh.com/blog/wp-admin/admin.php?page=wpcf7-new#TB_inline?width=900&height=500&inlineId=tag-generator-panel-number