بازاریابی اینترنتی

شعار تبلیغاتی برای آرایشگاه[آپدیت شهریور + 8 شعار جدید]

شعار های تبلیغاتی جزو تبلیغات خلاقانه آرایشگاه ها حساب می شوند که برای اهداف مختلفی مثل معرفی برند و جذب مشتری استفاده می شوند. انتخاب درست یک شعار تبلیغاتی برای آرایشگاه مستلزم این است که ما هدف از داشتن یک سالن زیبایی و یا آرایشگاه را بدانیم و این را نیز بدانیم که می خواهیم ذهن مشتری را معطوف به چه چیزی بکنیم. تعداد شعار های تبلیغاتی خیلی زیاده ولی این که کدام واقعا تاثیر گذاره و ذهن مشتری را به چالش می کشه یک مسئله دیگر است. در ادامه تعدادی شعار تبلیغاتی خلاقانه برای آرایشگاه را مورد بررسی قرار می دهیم.

شعار تبلیغاتی جذب مشتری متن زیبا برای تبلیغات آرایشگاه زنانه

اگر به دنبال شعار تبلیغاتی جذب مشتری  هستید باید به این دقت  کنید که شعار شما باید جدید و عامه پسند باشد. شعار شما باید به مزیت رقابتی شما کمک کند و آن را پر رنگ (بلد) کند. شاید پیدا کردن متن زیبا برای آرایشگاه زنانه شما ساعت‌ها از شما وقت بگیرد و زمان گذاشتن برای متن زیبا برای تبلیغ کاشت مژه؛ یا پیدا کردن کپشن برای پست میکاپ واقعاً زمان  بر باشد. زیرا همین متن‌ها هستند که فروش شما را افزایش می‌دهند پس با صبر و حوصله آن را پیدا کنید.

مشتریان شما بابت خدمات شما به شما پول نمی دهند بلکه بابت زیبایی که به آن ها هدیه می دهید پول می دهند.

یک نکته خیلی مهم که فروش سالن زیبایی و متن های زیبایی شما را دگرگون می کند این است که مشتریان شما پیش خدمات تهیه نمی کنند بلکه هزینه می کنند که احساس خوب داشته باشند. برای مثال مشتری اگر پیش شما کاشت ناخن انجام می دهد به شما بابت کاشت ناخن پول نمی دهد بلکه به شما بابت زیبایی و احساس قشنگی که روی دستانش ایجاد کرده اید پول پرداخت می کند.(جمله بسیار سنگینی هست حتما چند بار بخوانید )

بهترین متن تبلیغ سالن زیبایی 

شما شاید بخواهید یک متن تبلیغ شینیون یا بهترین متن تبلیغ سالن زیبایی یا شاید هم‌متن زیبا برای شینیون برای لایت زیبایی خود پیدا کنید. که چند را برای پیدا کردن متن‌های تبلیغ وجود دارد که در ادامه به شما می‌گوییم 1- اولین نکته این است که از افراد متخصص کمک بگیرید کمک گرفتن از افراد متخصص که کار هویت برند را انجام می‌دهند واقع هزینه نیست و یک سرمایه‌گذاری است.

با توجه به همکاری‌های که با بیش از صدها سالن زیبایی در تهران یا در سایر شهرهایی مثل کرمان گرگان و شیراز و اصفهان داشته‌ایم متوجه این موضوع شده‌ایم که افراد ماهیانه میلیون‌ها تومان اجاره مغازه پرداخت می‌کنند ولی یک شعار خوب برای سالن زیبایی خود ندارند و همه هزینه‌ها آن‌ها ممکن است به هدر رود.

2- نکته دوم اگر مثلاً به دنبال متن زیبا برای تبلیغ اپیلاسیون؛ متن زیبا برای تبلیغ کاشت ناخن؛ متن تبلیغ اکستنشن مژه و… هستید حتماً تبلیغ‌های سالن‌های زیبایی دیگر یا تبلیغ دیگر را بررسی کنید بله یک‌راه برای پیدا کردن بهترین متن تبلیغ بررسی تبلیغ‌های دیگر رقیب‌های شما هست.

 

منظور از شعار تبلیغاتی برای سالن زیبایی و آرایشگاه چیست؟

در ظاهر شعار های تبلیغاتی کلمه و جملاتی هستند که برای تبلیغ یک سالن زیبایی استفاده می شوند. معمولا شعار های تبلیغاتی در کنار لوگوی یک سالن و آرایشگاه قرار می گیرد که خود این لوگو هم برای تبلیغات تعریف شده، ولی در اصل مسئله شعار های تبلیغاتی یکی از مهم ترین راه های ارتباطی سالن و آرایشگاه با ذهن مشتری است.

شعار تبلیغاتی برای آرایشگاه

نمونه شعار های تبلیغاتی برای آرایشگاه

در ادامه چند متن تبلیغ آرایشگاه مردانه و زنانه را با هم مشاهده می کنیم تا اگر می خواهید یک شعار کامل، ساده و مثبت داشته باشید به سادگی بتوانید از موارد که گفته میشه استفاده کنید یا با ترکیب این شعار ها با ذهن خود شعار هایی خیلی بهتر ایجاد کنید.پس بزنیم بریم شعار تبلیغاتی آرایشگاه زنانه و مردانه را ببنیم.

 • تو زیبا هستی، فقط هنوز نمی دانی
 • با ما بهترین خودت باش
 • تو از همه نظر زیبا هستید
 • تو زیبا هستی، تو قوی هستی، تو ارزشمند هستی
 • تو یک زن زیبا و قوی هستی
 • فقط جهت یادآوری، تو خیلی زیبا هستی
 • اگر می خواهید به چیز های زیبا فکر کنید، فقط به خودتان فکر کنید
 • اگر زیبایی زمان بود، تو ابدیت بودی ( یه سس ماس میخاد :-) ‌ )
 • اگر زیبایی یک آدم بود، مسلما اون تو بودی
 • من کاشف زیبایی های تو هستم
 • یک وقت برای زیبایی خودت رزرو کن
 • برای زیبا بودن هنوز هم وقت هست
 • شما زیبا هستید، شاید آن را نبینید، ولی من می بینم
 • آنچه که تو را متفاوت می کند، زیبایی توست
 • شما در هر شرایطی زیبا هستید
 • و …

 

اگر سال 1400 را میخواهید  بالای یک 800 میلیون از حوزه زیبایی کسب درامد کنید ویدیو زیر را حتما ببینید.

 

 

متن تبلیغات سالن زیبایی

تمایل دارید متن تبلیغات سالن زیبایی را پیدا کنید؟ ایا میدانید چه کسی متن تبلیغات سالن زیبایی را می نویسید . خود شما بله خود شما ! خود شما به عنوان مدیر سالن زیبایی میتوانید متن بیو ارایشگری خیلی خوبی برای خود بنویسید.

شعار تبلیغاتی آرایشگاه

هدف از داشتن شعار تبلیغاتی

همانطور که قبل تر هم گفتم، شعار تبلیغاتی دریچه ای برای ورود به ذهن مخاطب است و هدفی خاص را دنبال می کند. این هدف باعث می شود که مشتریان همیشه به سمت شما سوق داده شوند و در ذهن خود شعار تبلیغاتی آرایشگاه شما را دنبال کنند. به عبارت ساده تر هدف از داشتن شعار برای تبلیغات گسترده و غیر مستقیم در ذهن کاربر است. اگر شما به صورت مستقیم از کار خود تعریف کنید تنها طیف کمی این موضوع را قبول دارند ولی زمانی که از شعار استفاده می کنید این طیف کم به عموم جامعه تبدیل می شود.

اگر شما سالن زیبایی دارید و میخواهید جذب مشتری داشته باشید  ما در یک مقاله از خواندن دعا گرفته تا تکنیک های بازاریابی برای جذب مشتری سالن های زیبایی نوشته ایم. میخواهید مقاله را مطالعه کنید؟: مطالعه راهکار های جذب مشتری آرایشگاه [با مثال واقعی]   روی لینک ابی رنگ کلیک کنید.

در انتخاب شعار تبلیغاتی برای آرایشگاه به این موارد دقت داشته باشید

در انتخاب شعار های تبلیغاتی باید نکاتی را در نظر داشته باشید تا این شعار جامعیت عمل داشته باشد و برای همه قابل درک باشد. مثلا شعار را نباید با دفترچه یادداشت اشتباه گرفت و یک صفحه کامل نوشت. شعار باید در عین سادگی، قابل دسترس و فهم مخاطب باشد تا با ذهن او ارتباط برقرار کند. در ادامه با نکات مهم انتخاب شعار تبلیغاتی آشنا می شویم.

 1. ذهن مشتری را درگیر خود کند

اولین ویژگی که یک شعار تبلیغاتی باید داشته باشد این است که به ذهن مخاطب نفوذ کند تا مخاطب به صورت ناخودآگاه این شعار را با خود تکرار کند و آن را فراموش نکند. این موضوع باعث می شه که شما همیشه در ذهن مشتری دوام داشته باشید و هر زمان که مشتری نیازی مشابه با کار شما داشت به یاد شما بیفتد.

 1. کوتاه، واضح و هدف دار باشد

خیلی ها شعار را دفترچه یادداشت اشتباه می گیرند و یک دیوان شمس را به عنوان شعار می نویسند که این موضوع باعث می شود مخاطب نتواند آن را به خوبی به یاد بسپارد. یا در مواردی از جملاتی استفاده کنند که حتی تلفظ آن ها هم سخت است چه برسه به حفظ کردن این کلمات. شعار های آرایشگاه باید خیلی ساده باشند نه از کلماتی استفاده کنید که خود فردوسی هم نتونه این کلمات رو بخونه یا درک کنه.

 1. باید به صورت غیر مستقیم آرایشگاه را تبلیغ کند

در خیلی از شعار های به صورت مستقیم فرد شروع به تبلیغ آرایشگاه و سالن زیبایی خود می کنه که از امری کاملا اشتباه است. شما باید در شعار ها اعتماد مشتری را بدست آورید و این که خودتان را به صورت مستقیم مخاطب تبلیغ قرار دهید نتیجه خوبی ندارد. شعار باید ویژگی های شما را تبلیغ کند و متمایز بودن شما با سایرین را به رخ بکشد تا مشتری بتواند به شما اعتماد کند. به علاوه در انتخاب شعار می توان مخاطب را به عنوان قسمت اصلی شعار قرار داد تا مخاطب حس بهتری از خواندن شعار داشته باشد.

 1. در شعار باید به نکات مثبت اشعار نمود

اینکه حس منفی به مخاطب القا کنید و دنبال نتیجه مثبت باشید فقط در ذهن شما ممکن ولی در واقعیت وقتی گندم بکارید فقط گندم برداشت می کنید. به این شعار دقت کنید «شما زشت هستید ولی با خدمات ما زیبا می شوید». الان فردی که این شعار را انتخاب کرده دقیقا با چه ذهنیتی به مخاطب نگاه می کرده جای سوال؟

 

 اگر برای سالن زیبایی خود پیج اینستاگرامی دارید پیشنهاد می کنیم مقالات زیر را بخوانید.

17 نکته کلیدی در طراحی استوری اینستاگرام

12 نکته که باید قبل از طراحی پست اینستاگرام بدانیم

راستی میدونید اگر پیج سالن زیبایی خود را خواستید به شخصی بسپارید باید چه وظایفی داشته باشد؟ این مقاله رو وبخونید  >> وظایف ادمین اینستاگرام

شاید در پیج رقیب های تان مشاهده کرده اید که مسابقه های اینستاگرامی برگزار می کنند .میخواهید شما هم برگزاری مسابقه در اینستاگرام رو برای سالن زیبایی خودتون یاد بگیرید؟ این مقاله رو بخونید >مسابقه در اینستاگرام :صفر تا برگزاری مسابقه در اینستاگرام+مثال

راستی شما که در حوزه زیبایی کار می کنید آیا سایت های زیبایی موفقی رو می شناسید این مقاله رو مطالعه کنید

شعار تبلیغاتی برای سالن زیبایی

5 سایت سالن زیبایی برتر

جمع بندی :در این مقاله ما به شعار تبليغاتی جذب مشتری متن زیبا برای تبلیغات آرایشگاه زنانه پرداختیم. در کامنت به ما اعلام کنید که شعار سالن زیبایی شما چیست؟ امیدوارم شما متن زیبا برای آرایشگاه زنانه خود در این مقاله پیدا کرده باشید.

امید کریمی

من امید کریمی هستم که بیش از 8 سال است وارد دنیای بازاریابی آنلاین شده ام .. مدیریت تیم رایان طرح طرح رو بر عهده دارم ... یه سبک زندگی متفاوت دارم ...

1 دیدگاه

 1. سلام و خسته نباشید ممنون بابت مطالبی ک در اختیار ما گذاشتید خیلی مفید و کاربردی بودن حتما ی روزی بکارم میاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

تماس با ما

تماس با ما


  https://rayantarh.com/blog/wp-admin/admin.php?page=wpcf7-new#TB_inline?width=900&height=500&inlineId=tag-generator-panel-number